Kaliteli İş Elbiseleri

  • Kaliteli İş Elbiseleri

Kaliteli İş Elbiseleri

İş elbiseleri sektörüne uygun kumaşlar ve tasarımları kullanılarak esnek güçlü uzun ömürlü her bedene uygun ürünlerin imalatını yapmaktayız. Reklam amacı dışında iş elbiseleri güvenlik amaçlı için de kullanım sağlamaktadır. İş elbiseleri hizmeti verirken çalışanlarınızın iş güvenliğini sağlıyoruz. ürünlerimizin yapısı %30 , %50 polyester kullanılarak çalışanlarınızın kıyafetleri içinde rahat hissetmelerini sağlıyoruz. Ürünlerimiz kullanım amacına göre ateşe dayanıklılık, soğuk hava dayanıklılığı, gibi özellikler eklenerek imalat yapabilmekteyiz. İş elbiseleri imalatında kullanmakta olduğumuz bütün malzemeler kalite sertifikalı olup örnekleme metodu ile biz de kullandığımız  bütün malzemelerin fiziki ve kimyasal testlerini yaptırmaktayız. 


İş Elbiseleri

İş elbiseleri alanında bir çok alanda ürün imal edip her sektörün iş kıyafeti ihtiyacını karşılamaktayız. İş kıyafetleri olarak Tişört, Gömlek, Yelek, Mont, Ayakkabı, Şapka, Bere, Pantolon gibi ürünleri sektördeki bütün firmalara hizmet sağlamaktayız. ürünlerim uygun fiyatlı ve kaliteli kumaşlar kullanılarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.


Ucuz İş elbiseleri


Ucuz iş elbiseleri üretimi yaparken ürünlerimizde kullanılan kumaşlar kaliteli olup üründe kullanılacak baskı yöntemi değişmektedir. ürünümüzün kalitesi yüksek kalite olup serigraf baskı yöntemiyle ucuz iş elbisesi üretimi sağlamatayız.


Kaliteli İş Elbisesi


Kaliteli iş elbisesi üretimi ürünlerim pamuk oranı yüksek olup personelin konforunu daha rahat hale getirecek kumaşlar kullanarak üretim sağlamaktayız. Kaliteli iş elbisesi ürünlerinde firmanızın logo veya ismi nakış baskı yöntemi uygulanarak logonun veya firma adının iş elbisesi üzerinde daha uzun dayanma kabiliyeti sağlamaktadır ayrıca görüntü olarak iş elbisesi üzerinde kaliteli bir baskı görünmektedir bu bağlamda yaptıracağınız kaliteli iş elbisesi hem firma reklamı en doğru şekilde müşterilerinize yansıtmak hem de personelleriniz iş konforunu ve çalışma motivasyonunu arttıracak ürünlerdir kaliteli iş elbiseleri.

 Size İş Elbiseleri

WhatsApp
İletişim Hattı

Görüşmek İçin Tıklayın