Promosyon Bere

Promosyon Bere

Yeşil Bere

Yeşil Bere

Siyah Bere

Siyah Bere


Promosyon Bere

Size İş elbiseleri olarak promosyon bere toptan satış üretimi yapmakta olup tüm sektör ve işletmeler için baskılı nakışlı promosyon bere ürünlerini size iş elbiseleri olarak hizmetinize sunuyoruz. size iş elbiseleri olarak ürünlerimiz uygun fiyata toptan satış olarak Türkiye ve  tüm ülkelere ihraç ediyoruz. Promosyon bere ürünleri kullanım alanı olarak soğuk hava fabrikalarında yada kış mevsiminde açık havada çalışan personeller için sıcak tutması açısından son derece önemli olan bir giysi türüdür. 
Promosyon bere çalışanınızı hem sıcak tutması bakımından hem de personelin iş motivasyonu arttırmak açısından son derece önemli bir husustur. Promosyon bereler kalın yünlü kumaşlar kullanılarak sıcak tutması bakımından ürünlerimizde kullanılan kumaş türleri kaliteli ve sağlamdır. ürünlerimizi üretirken kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti sağlamak en önemli misyonumuzdur.


Uygun Fiyatlı Promosyon Bere

Size iş elbiseleri olarak Ürünlerimizi uygun fiyata toptan satış gerçekleştirmekte olup piyasada en uygun promosyon bere satışı gerçekleştirmekteyiz.  Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı promosyon bere ürünlerini istenilen renk ve kumaş kullanılarak üretim sağlamaktayız. 

Promosyon bere ürünlerine firmanızın logo veya ismini nakış veya serigraf baskı yöntemleri uygulanarak istenilen boyutta berenin üzerine işlenir. 

İletişim Bilgilerimiz
Adres : Köprübaşı mah 4006 sokak no:5 İç kapı no:1 Serdivan/Sakarya
Sedat Üzümcü
Size İş Elbiseleri
Telefon İletişim Hattı : 0532 646 7470
Whatsapp İletişim Hattı : 0532 646 7470