Promosyon Beyaz İş Montu

Promosyon Beyaz İş Montu

Promosyon Turuncu İş Montu

Promosyon Turuncu İş Montu

Promosyon İş Montu

Promosyon İş Montu

Promosyon İş Montu

Promosyon İş Montu

Promosyon İş Montu

Promosyon İş Montu

Promosyon İş Montu

Promosyon İş Montu


Promosyon Mont

Firmamız iş güvenliği açısından büyük önem taşıyan ve personelinizin iş güvenliğini sağlama promosyon mont iş elbiselerini uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız alanında uzman personellerimiz tarafında uygun ölçü ve renklerde ürettiği promosyon mont ürünlerini müşterilerimizin isteğine göre serigraf baskı veya nakış baskı yöntemleriyle firmanızın logosu veya firma adı gibi görselleri promosyon mont ürününüze uygulanır. 

Promosyon mont ürünleri çalışanlarınızı fiziksel hasarlardan koruduğu gibi soğuk havalarda çalışanlarınızı sıcak tutarak çalışanlarınızın iş performansını da arttırmaktadır size iş elbiseleri olarak promosyon mont üretimi yaparken kullandığımız malzemelerin en iyisi kullanılarak insan sağlığını koruyucu malzemeler kullanmaktayız ve bu bilinçle üretim yapmaktayız.


Promosyon Mont Nasıl Seçmeliyim?

Promosyon Mont seçimi çalışma alanına göre  montta kullanılacak malzeme yapısı değişmektedir. Promosyon mont ürünleri mevsimlik olarak yazlık promosyon mont ve kışlık promosyon mont olmak üzere iki gruba ayırabiliriz. Yazlık promosyon montlar iç kısmı yünlü kalın kumaşlardan üretilmekte olup yazlık promosyon montlar ise polar mont sıfır kol ince polar ürünlerinden üretilmektedir. üretimini yaptığımız polar mont ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Ürettiğimiz Ürün Gupları;

  • Softshell Mont
  • Yelek Polar Mont
  • Yelek Özel Güvenlik Montları
  • Soğuk İklim Mont
  • Reflektörlü Mont
  • Montaj / Bakım İş Kıyafetleri
  • Alev Almaz Mont & Ceket


Promosyon Mont Özellikleri

Promosyon mont iş elbiselerini takım halinde yada ihtiyaca göre alt giyim yada üst giyim olarak üretim sağlamaktayız. Promosyon mont özelliklerini sıralayacak olursak çalışanınız vücut sıcaklığını koruyan ve özelliğine göre değişiklik göstermekle beraber sıvı geçirmez iş montu yanmaya dayanıklı iş montu gibi gibi özelliklere sahiptir. İş montları kullanım alanı olarak tüm sektör ve alanlarda kullanıldığı için personellerin bu tarz ürünlere her daim ihtiyacı vardır. Bu nedenle iş verenlerin en çok tercih ettiği ürün gruplarıdır.


Promosyon İş Montu Fiyatları

Size iş elbiseleri olarak ürün fiyatlandırmasında en makul fiyat teklifleri vererek müşterilerimizin devamlılığını sağlamak birinci önceliğimiz olum kullandığımız ürünlerinde kalitesinden ödün vermeden AR-GE çalışmalarımızla sektör öncülüğümüzü kanıtlamaktayız. Promosyon İş montu fiyatlandırması yaparken ürünlerde kullanılacak malzeme türüne ve uygulanacak baskı ve baskı türüne göre fiyat değişikliği gösterdiği için fiyatlandırma için bizimle iletişime geçip isteğe göre hesaplamalar yapılır ve siz değerli müşterilerimize uygun fiyat teklifi verilir. Fiyat teklifi için sayfamızda bulunan Hemen Ara butonu, WhatsApp yada İletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.