Softshell Pembe Yelek Bayan

Softshell Pembe Yelek Bayan

Softshell Mor Yelek Bayan

Softshell Mor Yelek Bayan

Softshell Mavi Yelek

Softshell Mavi Yelek

Softshell Gri Yelek

Softshell Gri Yelek

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Kımızı-Siyah İş Yeleği

Promosyon Kımızı-Siyah İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Kırmızı İş Yeleği

Promosyon Kırmızı İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Siyah İş Yeleği

Promosyon Krem İş Yeleği

Promosyon Krem İş Yeleği


Promosyon Yelek 

Firmamız iş güvenliği açısından büyük önem taşıyan ve personelinizin iş güvenliğini sağlama promosyon yelek iş elbiselerini uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız alanında uzman personellerimiz tarafında uygun ölçü ve renklerde ürettiği promosyon yelek ürünlerini müşterilerimizin isteğine göre serigraf baskı veya nakış baskı yöntemleriyle firmanızın logosu veya firma adı gibi görselleri promosyon yelek ürününüze uygulanır. 

Promosyon yelek ürünleri çalışanlarınızı fiziksel hasarlardan koruduğu gibi soğuk havalarda çalışanlarınızı sıcak tutarak çalışanlarınızın iş performansını da arttırmaktadır size iş elbiseleri olarak promosyon yelek üretimi yaparken kullandığımız malzemelerin en iyisi kullanılarak insan sağlığını koruyucu malzemeler kullanmaktayız ve bu bilinçle üretim yapmaktayız.Promosyon Yelek Nasıl Seçmeliyim?

Promosyon Yelek seçimi çalışma alanına göre  yelekler kullanılacak malzeme yapısı değişmektedir. Promosyon yelek ürünleri mevsimlik olarak yazlık promosyon yelek ve kışlık promosyon yelek olmak üzere iki gruba ayırabiliriz. Kışlık promosyon yelekler iç kısmı yünlü kalın kumaşlardan üretilmekte olup yazlık promosyon yelekler ise polar yelek sıfır kol ince polar ürünlerinden üretilmektedir. üretimini yaptığımız polar yelek ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Ürettiğimiz Ürün Gupları;

  • Softshell Yelek
  • Yelek Polar Yelek
  • Yelek Özel Güvenlik Yelek
  • Soğuk İklim Yelek
  • Reflektörlü Yelek
  • Yelek / Bakım İş Kıyafetleri
  • Alev Almaz Yelek & Ceket


Promosyon Yelek Özellikleri

Promosyon yelek iş elbiselerini takım halinde yada ihtiyaca göre alt giyim yada üst giyim olarak üretim sağlamaktayız. Promosyon Yelek özelliklerini sıralayacak olursak çalışanınız vücut sıcaklığını koruyan ve özelliğine göre değişiklik göstermekle beraber sıvı geçirmez iş yelek yanmaya dayanıklı iş yeleği gibi gibi özelliklere sahiptir. İş yelekleri kullanım alanı olarak tüm sektör ve alanlarda kullanıldığı için personellerin bu tarz ürünlere her daim ihtiyacı vardır. Bu nedenle iş verenlerin en çok tercih ettiği ürün gruplarıdır.Promosyon İş Yelek Fiyatları

Size iş elbiseleri olarak ürün fiyatlandırmasında en makul fiyat teklifleri vererek müşterilerimizin devamlılığını sağlamak birinci önceliğimiz olum kullandığımız ürünlerinde kalitesinden ödün vermeden AR-GE çalışmalarımızla sektör öncülüğümüzü kanıtlamaktayız. Promosyon İş yelek fiyatlandırması yaparken ürünlerde kullanılacak malzeme türüne ve uygulanacak baskı ve baskı türüne göre fiyat değişikliği gösterdiği için fiyatlandırma için bizimle iletişime geçip isteğe göre hesaplamalar yapılır ve siz değerli müşterilerimize uygun fiyat teklifi verilir. Fiyat teklifi için sayfamızda bulunan Hemen Ara butonu, WhatsApp yada İletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.