Fabrika İş Pantolonu

Fabrika İş Pantolonu

Kurumsal İş Pantolonu

Kurumsal İş Pantolonu

İş Pantolonu

İş Pantolonu

Personel İş Pantolonu

Personel İş Pantolonu


Personel Pantolonları

Size iş elbiseleri olarak personel pantolonları üretimine 2011 yılından bu yana Türkiye ve Yabancı ülkelere ihraç sağlamakta olup ürünlerimizde kullanılan dayanıklı kumaş ve malzemelerin en kaliteli ürünlerden üreterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Personel pantolonları çalışanlarınızın zorlu çalışma ortamlarda oluşa bilecek dış etkenlerden koruyan son derece önemli bir iş elbisesi dir.  


Promosyon Pantolonlar

Size iş elbiseleri promosyon pantolon ürünlerini uygun fiyat yüksek kalite kumaşlar kullanarak satışa sunmaktadır. Ürünlerimiz ağır sanayi ve sanayi alanlarında en sık kullanılan iş elbiseleri alanında olduğu için ürünlerimiz yüksek kalitededir. Promosyon pantolon ürünleri kullanılacağı ortama göre suya, ateşe, delinmeye karşı özellikler barındırmakta olup firmanıza uygun olarak üretim sağlamaktayız. 


İnşaat Pantolonları

İnşaat Pantolonları sektörün vazgeçilmez ürünlerden olup toza aşınmaya delinmeye dayanıklı üretilmekte olup istenilen renk ve cep özellikleri eklenerek satış hizmeti vermekteyiz. İnşaat pantolonları çalışanlarınızın zor ortamlar çalışmasından dolayı ürünlerimizde %100 pamuk kullanarak çalışanınızın daha konforlu bir iş elbisesi giymesini sağlıyoruz ve çalışanınızın iş performansını ve iş motivasyonunu göz önünde bulundurarak üretim yapıyoruz.


Uygun Fiyatlı Personel Pantolonları

Uygun fiyatlı personel pantolonları firmaların personel pantolonu ihtiyacını karşılamak uygun fiyata iş elbisesi ürünlerini firmaların bütçelerini sarsmayacak %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak personel pantolonları üretimi sağlamaktayız. Size iş elbiseleri iletişime geçip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

SİZE İş Kıyafetleri olarak sizlere sunduğunuz ürün ve hizmetlerin sadece satış değil sonrasında da mutlak bir memnuniyetin olması gerektiğinin bilinci ile AR-GE çalışmalarımızı ileriye taşıyarak sizler için en iyi olanı araştırmaya ve sunmaya devam etmekteyiz.

İletişim Bilgilerimiz
Adres : Köprübaşı mah 4006 sokak no:5 İç kapı no:1 Serdivan/Sakarya
Sedat Üzümcü
Size İş Elbiseleri
Telefon İletişim Hattı : 0532 646 7470
Whatsapp İletişim Hattı : 0532 646 7470